Stowarzyszenia prowadzone przez nas

Stowarzyszenia prowadzone przez nas

Oprócz Kościoła, prowadzimy także inne Stowarzyszenia. Między innymi są to:

Franciszkańskie Centrum Rodzinne:

W 2004 r. W Betlejem powstało Franciszkańskie Centrum Rodzinskie (FCR), aby zapewnić profesjonalne doradztwo dla tych rodzin chrześcijańskich, którzy ucierpiały w wyniku urazu psychicznego z powodu konfliktu zbrojnego w Betlejem, a także zapewniały sponsorowane programy edukacyjne, takie jak dzieci.najlepsza nauka jazdy w Gdańsku FCR stworzyło również programy na rzecz zatrudnienia w społeczności Betlejem i pracy z zmarginalizowanymi rodzinami chrześcijańskimi, aby pomagać w ulepszaniu ich mieszkańców.trampoliny ziemne na plac zabaw Zasadnicze finansowanie FCR pochodzi z Fundacji Franciszkańskiej dla Ziemi Świętej, organizacji pod Franciszkańską Kustodą.

 

Przedszkole 

Przedszkole z wykwalifikowanymi opiekunami i wszystkimi miejscami potrzebnymi do codziennego przyjmowania niemowląt pracujących matek.

 

Stworzyszenie pomocy biednym i potrzebującym rodzinom

Zostało założone w 1913 roku. Jej podstawową misją są cele mające na celu pomoc biednym i potrzebującym rodzinom. Zapewnia rodziny o minimalnych dochodach z pomocy finansowej i medycznej. Towarzystwo najbardziej uprzejmie opiekuje się czterema pięcioma bezradnymi staruszkami i starymi wdowami, które potrzebują poważnej troski o człowieka i miłości.